XXIII Regionalny Marsz Na Orientację – Borowska Góra 2023″ – 2 miejsce w klasyfikacji generalnej

10.09.2023 r. (niedziela) odbył się organizowany przez nasze Stowarzyszenie „XXIII Regionalny Marsz Na Orientację – Borowska Góra 2023”. W tym roku udział wzięło 9 drużyn 3-osobowych wraz z opiekunami. Na trasie marszu Grocholice-Borowska Góra uczestnicy mieli do zaliczenia 4 konkurencje: pierwszą pomoc przedmedyczną, strzelanie do celu, rzut granatem oraz quiz historyczny. W tym roku Marsz swoją obecnością zaszczycili:

– Radny Sejmiku Województwa Łódzkiego, Rektor Akademii Piotrkowskiej – dr hab. Dariusz Rogut

– Wicestarosta Powiatu Bełchatowskiego – Jacek Bakalarczyk oraz

– Radny Gminy Bełchatów, Sołtys Augustynowa – Paweł Lesiak.

Partnerem Wydarzenia Było Województwo Łódzkie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie technikum w składzie: Leonard Bandos, Krystian Cywiński, Jakub Buresz – zajęli 2 miejsce w klasyfikacji generalnej.
Opiekun – Piotr Szczepaniak
.
Gratulujemy!