SUKCES  NA  MISTRZOSTWACH  WOJEWÓDZTWA W SZTAFETOWYCH  BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

17 października 2023 roku w Sieradzu odbył się Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach startowały reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły. Po pasjonującej walce drużyna damska wywalczyła III miejsce, a panowie po raz kolejny sięgnęli po zwycięstwo i awansowali na Mistrzostwa Polski, które odbędą się 28.10.2023 r. w Białymstoku.

W drużynie dziewcząt wystąpiły:  Gierach Maja,  Górazda Patrycja, Sujata Zofia,  Witkowska Martyna, Wójcik Weronika, Kralka Izabela, Sukiennik Malwina, Drzazga Maja.

Chłopcy biegli w składzie: Bandos Lonard, Buresz Jakub, Ozdemir Deniz, Piekielny Kacper, Zawiślak Maksymilian, Dylak Miłosz, Bogdan Franiciszek, Olczyk Adam.

Opiekunami byli: p. Tomasz Bednarski i p. Marek Jarząbkowski.