Uczniowie ZSP na meczu „Skry Bełchatów”

24 października uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie kibicowali siatkarzom drużyny „Skry Bełchatów” w meczu z „Cuprum Lubin”, który odbył się w Hali Energia PGE w Bełchatowie. Dzięki dobrej grze zawodników oraz wspaniałemu kibicowaniu młodzieży drużyna z Bełchatowa wygrała w tie breaku 3:2.  Dodatkową atrakcją podczas meczu były występy taneczne cheerleaderek drużyny żółto-czarnych wraz z uczennicą ZSP Melanią Cecot. 

Wyjazd na mecz zorganizowany był przez nauczycieli wychowania fizycznego we współpracy z samorządem szkolnym w celu propagowania wśród uczniów aktywnych i pozytywnych form spędzania wolnego czasu oraz  kształtowania właściwej postawy kibica sportowego.

Do obejrzenia foto relacji zapraszamy na https://www.facebook.com/reel/855362982633089/