Półfinał Wojewódzki w pływaniu drużynowym

W dniu 09.11.2023r. w Radomsku. odbyły się Mistrzostwa Rejonu Bełchatów- Półfinał Wojewódzki w pływaniu drużynowym organizowany przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Radomsku. Naszą Szkołę reprezentowała drużyna chłopców i liczyła sześciu zawodników. Uczniowie identycznie jak na poprzednim etapie mieli do przepłynięcia 50m stylem dowolnym w sztafecie i każdy po 50m jednym stylem indywidualnie. Chłopcy zajęli świetne drugie miejsce.

Skład sztafety: Marcel Janeczek, Michał Kaczmarek, , Lizurej Kacper, Jędrzejczak Witold, Pietruszka Maciej, Jan Źródelny – rezerwowi Jakub Golis, Adam Rzepecki, Mateusz Sujewicz . Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunami podczas zawodów byli Marta Szataniak oraz Marek Jarząbkowski.