30 kwietnia 2021 r. uczniowie klas III Liceum i klasy IV Technikum ukończyli naukę w naszej szkole. W tym roku szkolnym mury naszej szkoły opuściło 80 uczniów liceum i technikum, wśród których wszyscy mają możliwość przystąpienia do egzaminu maturalnego. Odbiór świadectw odbył się w ścisłym reżimie sanitarnym, oddzielnie dla każdej klasy.
W klasyfikacji końcowej:
- klasa III a uzyskała średnią ocen – 4,38
- klasa III b uzyskała średnią ocen – 4,05
- klasa IV t uzyskała średnią ocen – 4,57
Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem otrzymało 21 uczniów.
Z Liceum Ogólnokształcącego:
- Zysiek Julia
- Jarek Anna
- Zych Bartosz
- Beśka Martyna
- Dyderska Julia
- Gajda Daria
- Chejduk Aleksandra
- Wojakowska Julia
- Tosik Natalia
- Krasoń Paulina
- Jan Zawadzki
Z Technikum Nowoczesnych Technologii
- Wojciech Holajda
- Filip Szkudlarek
- Maciej Wilk
- Mikołaj Załóg
- Tomasz Janich
- Artur Kowalczyk
- Kamil Gębicz
- Jakub Bąkowicz
- Kamil Radek
- Bartłomiej Jarkowski
Nagrody za szczególnie zaangażowanie w działalność szkolną otrzymali:
- Julia Zysiek
- Nikola Góra
- Anna Jarek
- Daria Gajda
- Bartosz Zych
- Jakub Opaliński
- Julia Płomińska
- Julia Dyderska
- Paulina Krasoń
- Julia Wojakowska
- Natalia Tosik
- Martyna Beśka
- Michał Garstka
- Aleksandra Krawczyk
- Malik Natasza
- Marta Miedzińska
- Anna Tarnowska
- Grzybowski Bartłomiej
- Janich Tomasz
- Szczepański Rafał
- Szkudlarek Filip
- Pietrzak Justyna
- Gębicz Kamil
- Nowak Krystian
- Łaski Szymon
- Holajda Wojciech
- Chałupka Adrian
- Siemieniuk Oskar
10 najlepszych sportowców wśród tegorocznych maturzystów
- Jarek Anna kl. III A
- Góra Nikola kl. III A
- Garstka Michał kl. III A
- Rogut Aleksandra kl. III A
- Zatorski Filip kl. III B
- Chrząszcz Adrian kl. III B
- Wysocka Kinga kl. III B
- Gębicz Kamil kl. IV T
- Jarkowski Bartłomiej kl. IV T
- Popiel Adam kl. IV T
Dodatkowo za aktywność i zaangażowanie sportowe nagrodzono:
- Szymanek Monika
- Julia Zysiek
- Martyna Beśka
- Karolina Kęsy
- Sukiennik Aleksandra
- Dworzyńska Michalina
- Alama Aleksandra
- Tkacz Łucja
- Kupc Natalia
- Michalczyk Mikołaj
- Wiernicki Kacper
- Pietrzak Justyna
- Radek Kamil
- Słupecki Wiktor
- Szkudlarek Filip
- Bąkowicz Jakub
Za promocję i upowszechnianie czytelnictwa nagrodzono:
- Aleksandra Krawczyk
- Julia Zysiek
- Julia Płomińska
- Pietrzak Justyna
- Grzybowski Bartosz
- Wilk Maciej
NAJLEPSZY CZYTELNIK ROCZNIKA Natasza Malik
Za miłość do MATEMATYKI ? nagrodzono:
- Julia Zysiek
- Paulina Krasoń
- Jan Zawadzki
- Oskar Siemieniuk
- Popiel Adam
Fundatorami nagród książkowych jest Rada Rodziców.
Na zakończenie tradycyjnie wręczono KLESZCZE 2021.
Gratulujemy ukończenia Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie i życzymy powodzenia na maturze.